babylove кашички

Вашите омилени страници...

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од blonde_supergirl, 22 август 2017.

 1. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  2.116
  Пол:
  Женски
  Страници од вашите омилени книги... кои ве инспирираат со чувства.
  1. Кармила
  IMG_20170822_152243.jpg
  2. Фантомот од Операта IMG_20170822_152022.jpg
  3. Богородичната Црква во Париз IMG_20170822_152141.jpg
   
  На Someonespecial и Novecento им се допаѓа ова.