1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашите планови во врска со вашиот акаунт.

Дискусија во 'Канта' започната од mil4ence, 19 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mil4ence

  mil4ence Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  173
  Здраво! :hai:
  Доколку има веќе ваква тема-канта и клуч. :)
  Па, имате некои планови во иднина во врска со вашите акаунти?
  Слободно кажете си тука, на пример јас имам план да си го ставам моето идно куче како слика на аватар. :lol:
  Има еден куп идеи па, ако на некој му се допадне нешто може да го направи, дури и усоврши планот кој го имате. Па, девојки, градете идеи тука. ;)
  :toivo:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.