1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ваши музички киксови

Дискусија во 'Канта' започната од Barca-Gril, 8 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  Сигурно некогаш ви се случило да пеете некоја песна,на свој начин да го пеете текстот ама кога ќе го прочитате текстот на некоја песна да сватите дека цело време погрешно сте пееле :D
  Еве јас на пример:
  Ноне-Зошто баш ти
  и текстот оди Некогаш собава...а јас цело време пеев некогаш со баба и се чудев зошто се спомнува баба во текстот :D
  Lexington-Мирис кармина
  оди некој дел од рефернот Моја проклета-мој је проблем тај јас така ја пеев :D уште многуу други киксови сум имала :wasntme:
  *Ако темата е дупла т.е веќе постои слична нека го средат тоа надлежените :P
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.405
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.