1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ваши омилени книги за бизнис/маркетинг/пари?

Дискусија во 'Образование' започната од Elon Musk, 19 јули 2016.

 1. Elon Musk

  Elon Musk Нов член

  Се зачлени на:
  19 јули 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Кои книги ги препорачувате кои ги има во македонските библиотеки на оваа тема? (во македонските библиотеки затоа што пола од книгите кои ги барав во библиотеката во куманово за оваа тема ги немаше)