1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ваши омилени секс пози

Дискусија во 'Канта' започната од SunnyGirl2, 13 септември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.977
  Допаѓања:
  5.493
  Слично како и мажите, и жените имаат омилени пози во сексот кои им носат најмногу уживање. Женската фантазија опфаќа разни пози, но постојат неколку на кои жените не можат да им одолеат.

  Како што вели насловот - да објасниме пози омилени ...интересни случки со тие пози ...

  Прашања во врска со позите

  Дупла тема или ја има-преместете или клуч
   
 2. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.750
  Допаѓања:
  21.138
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.