1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ваши предлози, тикети... :)

Дискусија во 'Спорт' започната од DulceChiquita, 4 октомври 2013.

 1. DulceChiquita

  DulceChiquita Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  298
  Пол:
  Женски
  Не знам дали ја има темава по форумов, не ја сретнав, но ако ја има слободно избришете ја :)
  Ајде, кој игра спортска, нека пишува тука свои предлози :)
  Еве нешто од мене за сабота/недела..


  Manchester City Everton ГГ
  Liverpool Crystal Palace 1
  Sunderland Manchester United ГГ
  Norwich City Chelsea 2
  West Bromwich Albion Arsenal 2
  Juventus AC Milan ГГ
  Levante Real Madrid 2
  Barcelona Valladolid 1, 3+
   
 2. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.050
  Допаѓања:
  2.900
  Пол:
  Женски