1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве молам дајте ми совет 

Дискусија во 'Канта' започната од Anelijaa, 3 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anelijaa

  Anelijaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Здраво јас имам 15 год. и уште не се имам измувано,но денес добив понуда од едно дете кое ми се свиѓат за да се измуваме,но ако прифатам незнам со ке се случит бидејќи тој е професионален во то а јас не се имам ни измувано.Кажете ми што да правам !!  ;(
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.336
  Шубаа темичка,интересна вака, прв пат е отворена. :D

  Туку,ај тоа ќе си ги прочиташ правилата после.

  У склоп на темава, ако ти се свиѓа измувај се,нема потреба од ;( ;( , не е ништо трагично. :D
   
  На Anelijaa и Pelikuna им се допаѓа ова.
 3. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  И шо треба да се коментира тука посебно |( да ти дадеме совет што да облечеш,како да се нашминкаш како да се движиш?или како да го залапаш?
   
  На Anelijaa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.032
  Леле трагедија еј. Пред многу страшна одлука стоиш, морам да признаам, се` или ништо е работава крај на светот доаѓа. Шала на страна, за ваква банална работа не се отвара цела тема бре, тука отвараат со многу сериозни проблеми луѓе и со триста маки и гајлиња, а не па дека ти се свиѓа имаш 15 години и не знаеш дали да се муваш. Значи смувај се, на 15 години како можеш да се мислиш за тоа (упс 14), и онака ќе ти биде првпат немаш 13, не мислиш дека е време? Ти си знаеш.

  Темава не развива дискусија, одговорите се со ``да`` или ``не``.
   
  На Pelikuna и Anelijaa им се допаѓа ова.
 5. Anelijaa

  Anelijaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Па аку сакате можете и то да ми кажете ;)
   
 6. Anelijaa

  Anelijaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
   
 7. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  Докачи го извади го јазикот и бутни го во неговата уста,кружи играј си со неговиот .Налегни го,абе прави му масажи,изиграј стриптиз со некоја диско музика...ммммммммммммм друго? :!:
   
 8. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  Мој предлог не го одбивај.... :D
   
  На Anelijaa му/ѝ се допаѓа ова.
 9. slatkichKa123

  slatkichKa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  341
  Добро бе, не мора да сте такви. Не ги прочитала правилата уште, и јас отворив една глупава тема кога се зачленив.. Што се однесува до проблемот, ајде да кажеме дека е проблем, не ми е јасно како се прашувате за мување? Мене тоа во шесто одделение ме потсетува. На 15 години, не се прашува бе.. Ако му се свиѓа девојката, ќе си проба и крај. Сваки шизик иде на ризик :rofl:
  Ако ти се свиѓа викаш да, ако не ти се свиѓа викаш не. Не е молекуларна физика за да не сфатиш :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.