1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вебсајт за пишување лични текстови?

Дискусија во 'Канта' започната од DragonSlayer, 13 јануари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DragonSlayer

  DragonSlayer Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2015
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  154
  Пол:
  Женски
  Не знам дали има отворено ваква тема, но навистина ме интересира.
  Дали имаме ние некој македонски вебсајт посветен на пишување текстови?
  Не би сакала да е натпреварувачки ориентирано, но не би било лошо и по некој натпревар да има.
  Мислам онака, страна на која луѓето ќе можат да си постираат свои текстови за другите да ги читаат (нешто како wattpad, fanfiction.net, quotev)
  Гледам дека на сајтот на жива меѓу мртвите има изложено текстови од страна на други луѓе, но не знам како да го испратам мојот, оти нема никаков индикатор на страната каде би можела да се упатам
  Не мора стриктно за оваа страна, би можело било која да е
  Благодарам однапред
   
  На melnicanecot му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.415
  Допаѓања:
  5.854
  Здрaвo и мене ме интересирa , дaлу имa сaјт кoј oбјaвувa текстoви?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.