1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Веб-сајтови

Дискусија во 'Канта' започната од Calla, 23 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Calla

  Calla Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  1.476
  Кои се најчестите интернет страници кои што ги посетувате редовно (освен Facebook се разбира :P) и колку часа дневно трошите на интернет... (со обзир на годините и обврските)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има тема во Слободно време "Социјални мрежи" оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.