Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вегетаријански рецетпи мијамм

Дискусија во 'Канта' започната од crazy.butterfly, 21 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crazy.butterfly

  crazy.butterfly Активен член

  Се зачлени на:
  11 март 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Не сум голем љубител на месото,па пред неодамна го исклучив од мојата исхрана :) Ако знаете некој вкусни вегетаријански рецепти би била благодарна да ги споделите :D :P
   
 2. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  1.207
  Пол:
  Женски
  Има веќе ваква тема recepti/recepti-za-vegetarijanska-i-dietalna-ishrana-t5464/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.