1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вежби за сало на грбот

Дискусија во 'Канта' започната од Macy12, 7 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Macy12

  Macy12 Активен член

  Се зачлени на:
  3 август 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Имам мал проблем кој сакам да го решам што поскоро.Имам малку сало на грбот :$ .Ако може некој да каже некои вежби или нешто друго.Ве молам.Сакам да се отарасам од него.Позз :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.690
  Допаѓања:
  65.001
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.