1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вежби за слабеење

Дискусија во 'Канта' започната од The.Pink.Angel, 18 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  Здраво може ли да ми дадете линк од видеа со вежби за слабеење неможам да најдам на форумот видеа од јутуб што мислите се слабее ли со овие вежби http://www.youtube.com/watch?v=StikwXBYqcU ги вежбав овие ама малце време ми стои 12 мин само http://www.youtube.com/watch?v=RmHVGgrunyU
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
  Цела категорија Фитнес е со вежби за слабеење.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.