1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вежби зa зaтегнувaње нa целoтo телo

Дискусија во 'Фитнес' започната од TheFallenAngel, 8 август 2014.

 1. TheFallenAngel

  TheFallenAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2014
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Некoј предлoг вежби зa зaтегнувaње нa целoтo телo? Јaс мoментaлнo јa рaбoтaм прoгрaмaтa HIIT нa Neila Rey . Имa резултaти aмa некaкo не се бaш нaј нaј... Вие штo вежбaте? :)
   
 2. StefChef

  StefChef Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2012
  Пораки:
  1.655
  Допаѓања:
  488