Вежби на Jillian Michaels

Дискусија во 'Фитнес' започната од infinity.and.beyond, 8 јануари 2013.

 1. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  785
  Пол:
  Женски
  Ви препорачувам Slimdown од Џилиан Мајклс,мислам дека трае три месеци.Ако ги најдам другите два ќе ги прикачам.
  [​IMG]
   
 2. Ivana994

  Ivana994 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2016
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Сакам да почнам со ова, но не можам да ги најдам Quick trouble zones.. дали ти ги најде?
   
 3. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  785
  Пол:
  Женски
  Тоа е од видеото No more trouble zones,не ги правиш тие што се floorwork вежби.Инаку го има на јутјуб цело видео.
   
 4. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  785
  Пол:
  Женски
  Тоа е од No more trouble zones.Не ги вежбаш тие floorwork вежбите.
   
  На Ivana994 му/ѝ се допаѓа ова.