Форумџика на годината 2020

Вежби со тегови!

Дискусија во 'Канта' започната од Scorpio93, 17 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Scorpio93

  Scorpio93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  3
  Еве некои вежби со тегови...
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.142
  Темата е заклучена бидејќи постои таква fitnes/vezbanje-so-tegovi-t1071/
  Мислењето е префрлено во соодветната тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.