1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Велигденски јајца (низ фотографии)

Дискусија во 'Канта' започната од Quuen, 27 април 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  Епа домаќинки се надевам дека по насловот се сфаќа поентата на темата.
  Вапцанњето на јајца се практикува во секоја куќа,па ајде да споделиме какви ѓи правите вие шарени,еднобојни,со желатин или како на друг начин?
  Се надевам дека ќе има некоја домаќинка која ќе сподели фотографии со фемина :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.043
  Допаѓања:
  55.883
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.