1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Велигденско декорирање на храна

Дискусија во 'Канта' започната од edna_malecka, 6 април 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.010
  Допаѓања:
  10.930
  Пол:
  Женски
  Здравоо. па како што читате по насловот треба да пратите слика од вашите декорации за велигден.. Чисто онака да видиме кој како издекорирал.. доколку има иста или слична ваква тема слободно нека оди во канта.. Ве сакам убав ден :*:*:*:l:
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.113
  Допаѓања:
  149.405
  Пол:
  Женски
  Здраво,

  Темава може да биде само за декорирање на храната. Ќе и дадеме некој ден, да видиме дали ќе биде активна.

  За другиот вид украсување, повелете
  https://forum.femina.mk/threads/Како-го-украсивте-вашиот-дом-за-Велигден.6067/page-3
   
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.856
  Допаѓања:
  31.549
  Пол:
  Женски
  Насловот да се прецизира - Велигденско декорирање на храна :)
   
 4. CaraMia

  CaraMia Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2018
  Пораки:
  923
  Допаѓања:
  18.665
  Пол:
  Женски
  Ама што се мачите ќе заврши во канта:DЕне ги фемина инстаграмските теми.
   
 5. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.113
  Допаѓања:
  149.405
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.