1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вентворт Милер (Wentworth Miller)

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од BlackSwan5, 15 октомври 2011.

 1. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.554
  Ах отсекогаш ми бил преубав но откога почнав да пратам "Бегство од затвор"ми стана синоним за совршен маж.Навистина е преубав.Очи,тело,сексапил,шарм,мистериозност :inlove: има буквално се.
  Слушав некои коментари дека бил геј но се надевам дека не се вистина.
  Што мислете вие за него?
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На joy1 и CIA им се допаѓа ова.
 2. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.930
  Допаѓања:
  5.604
  Пол:
  Женски
  Aaa да,многу е привлечен и преубав. Исто и јас почнав да го пратам од Бегство од затвор :lol:
  геј? |( глупости,не верувам тоа 8) ахах
   
 3. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.028
  И јас се мислев да отворам оваква тема :)
  Човеков ми е незнам....совшен,преубав,паметен,талентиран....стварно незнам што да кажам за него ептен си го сакам дома го знаат како мојот иден маж :lol:

  И јас го приметив од Бегство од затворот и од тогаш едноставно го обожавам,цел компјутер ми е полн со негови слики,фејсбукот,телефонот...некои другари или другарки ме викаат и Скофилд оти знаат дека многу го сакам :)

  Инаку и јас не верувам дека е геј се додека он не си признае...а и да е геј ама баш ич не ми смета,како што кажав и во другата тема и во оваа ќе кажам дека ако е геј си се тешам дека ако јас го немам ќе го нема никоја друга :lol:

  И уште еднаш да кажам дека најмногу си го сакаааааааамммммммммммм :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 4. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.280
  Буци буци :)
  [​IMG]
  [​IMG]

  Мене не ми е јасно зашто 2 години т.е речиси 3 откако не се снима Призон брејк има само 2 блиц епизодни улоги во серии и една мини улога во потпросечен филм.
  Може типов многу повеќе од ова. Зашто ја батали глумата? Не го викаат или тој не прифаќа?
  Секси е го сакаат и жени а и мажите му се воодушевуваат што биле фанови на серијава а ги има многу. Дечко ми пример го сака ептен, а и другариве ги гледам си коментираат позитивно за него :lol:
  Кај кидна не знам. Но очекував после серијава многу поуспешна кариера од него, не вакво запоставување.
   
 5. vaga95

  vaga95 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  841
  Допаѓања:
  1.903
  сува лепота 8) :D
   
 6. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  953
  Допаѓања:
  7.282
  Пол:
  Женски
  Имам читано дека има признаено дека е геј :) Не вервам туку така да му извадат гласини ако не е вистина.
   
 7. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.830
  Допаѓања:
  10.125
  Пол:
  Женски
  Е многу го сакав во првата сезона од Prison Break, ја гледав пред 2 години можда и буквално бев попалена по него. Најубав ми беше таму, после некако ми се промени, како да остаре, се здебели, пушти коса. А баш секси беше така ќелавко.
  А врв беше кога откри дека е геј.
  Еве го со дечко му: :tmi:
  [​IMG]
   
 8. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.028
  Нема признаено дека е геј имам читано интервју и он баш негира,а не признава...и мислам дека стварно немаат право да му вадат такви муабети ако сеуште нема жена и ако испаднале сами со машки другар или пак ако има пријател што е геј.
   
  На BlackSwan5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.554
  Е не ми е јасно ако излезеш со некој другар зарем тоа значи дека си геј??? Стварно не ми се јасни тие муабети,да го имат фатено ајде ама вака |( .
  Абе не верувам дека е геј и точка ;) .
   
  На CIA му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.561
  Допаѓања:
  7.976
  Пол:
  Женски
  Човеков е hot, hot, па way too hot. :wasntme:
  Не ја гледав серијата, ама го знам по слики, на нет. :wasntme:
  Ако е геј, тоа е голема штета за жените од целиот свет...
   
  На joy1 и CIA им се допаѓа ова.
 11. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.028
  Ама па ногууу си го сакамммм :inlove:
  Еве да ставам некои сликичиња :)
   

  Прикачени фајлови:

  На joy1 и BlackSwan5 им се допаѓа ова.
 12. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.554
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На CIA му/ѝ се допаѓа ова.
 13. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.028
  Еве сега си најдов некои нови сликичиња па да ги ставам во темава :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На joy1 и BlackSwan5 им се допаѓа ова.
 14. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.554
  Со Сара ми се многу убавки :inlove: и кога го гледам со неа ми е се понезамисливо да е геј.

  [​IMG]
   
  На CIA му/ѝ се допаѓа ова.
 15. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.028
  И мене ми се совршен пар...и не верувам дека е геј,се додека не си признае тој самиот.
   

  Прикачени фајлови:

  На joy1 и BlackSwan5 им се допаѓа ова.
 16. talentirana

  talentirana Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  248
  Пол:
  Женски
  За жал типот е дефинитивно геј, ама има доста убав дечко.Како е можно вакви убави типаци да бидат педери.Ејјј... Еве погледнете го Luke Macfarlane и проценете сами:
   

  Прикачени фајлови:

  • luke_db_05.jpg
   luke_db_05.jpg
   Големина на фајлот:
   72,3 KB
   Прегледи:
   294
 17. Simonna7

  Simonna7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  128
  Типацов стварно е секси ама не знам.. само во Prison Break ме прилекува и ми буди а-ам чувства :$ (ок..и на папараци слики кај што е чкрапнат природен). На слики каде што позира као манекен, сегде е вештачки и не ми делува машки :) . А дечко ми си знае колку бев занесена дури ја гледав серијата. Тој ме натера да ја гледам, а откако „се заљубив“ дури почна да љубомори и да не ми ги пушта епизодите :lol: :lol:
   
 18. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.028
  Ах леле ако е стварно геј и ако овој му е дечко шубаа тројка ќе си акнеме 8) :rofl:
   
  На BlackSwan5 и marama им се допаѓа ова.
 19. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.298
  Допаѓања:
  17.181
  Пол:
  Женски
  Особено на оваа слика каков е натртен спремен за акција :lol: (па ако е стварно геј мислам дека е пасив, да се пошегуваме троа)

  Па серијата ми беше многу добра, ги изгледав сите сезони за неколку вечери, останував и до 3 па и 4 сабајле дури а утредента бев на работа и колку безвезе заврши неверојатно, искрено очекував продолжение, бидејќи крајот не беше баш јасен, си фантазирав дека има шанси тоа со смртта да е маска.
  И јас слушнав дека е геј, а стварно си беше дечкото ок како појава, прочитав некаде дека не го бивало многу за глума, откако ги видов по новиве слики се разочарав колку се запуштил и фура некој безвезе стил,и цело време си мислев колку си одговараат двајцата со Сара, толку беа природни ко створени еден за друг, да не е он геј и она да не беше мажена и со деца ќе беа совршени еден за друг, еве го и во спотот на Мараја да го видите. Мислам дека не е геј туку му вадат муабети, како инаку ќе им се полнат таблоидите со глупости што рајата едвај чека да прочита и да оговара, да фаќа сеир па и да ја исфилмува веста поубаво.
  http://www.youtube.com/watch?v=0habxsuXW4g
   
  На BlackSwan5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.554
  Ако е геј ќе бидам ептен разочарана значи ептен :( .

  Јас кога почнав да ја гледам серијата не можев да му одолеам на тоа колку е секси па и во она плавата затворска униформа
  Ете баш ваков
  [​IMG]

  И сега исто го сакам но во почетокот буквално лудував по него.Буквално сакав да е пред мене за да му правам се и сешто :) .
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.