Веренички прстен

Дискусија во 'Свадба' започната од Filipina, 15 октомври 2010.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.900
  Допаѓања:
  110.393
  Пол:
  Женски
  Леле колку е прекрасен, многу убаво ти прилега. :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

  Преубав е. Честитки. :l:
   
  На irrelevant му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Alien_92

  Alien_92 Активен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2018
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Ve molam za mislenje...imam pravo sama da biram prstenot e ubav ama malku e kompliciran, nesekojdneven CD9C5DE3-00E5-467B-92C7-640F55E03C3C.jpeg
   
 3. Ladybug98

  Ladybug98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  2.025
  Пол:
  Женски
  Не барај туѓо мислење, штом имаш можност одбери си го тој што тебе ти се допаѓа. Не мора да биде класичен веренички прстен.
  :)
   
  На SummerGirl, Alien_92 и Dust им се допаѓа ова.
 4. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.342
  Допаѓања:
  129.363
  Пол:
  Женски
  И? Ако ти се свиѓа земи го. Штом можеш да бираш, избери таков каков што на ТЕБЕ ти се допаѓа без да гледаш дали е комплициран или не знам што
   
  На SummerGirl, Alien_92, Tea678 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Alien_92

  Alien_92 Активен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2018
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Fala vi devojki ❤️