1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Верувате во магии?

Дискусија во 'Канта' започната од feminauser123, 30 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. feminauser123

  feminauser123 Активен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Девојки верувате во магии и такви надприродни појави? Па и гледање на кафе да вклучам :P .
  Мислам дека ваква тема нема, ако има слободно оваа шутнете ја у канта 8)
   
 2. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.402
 3. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.