1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Верувате во несреќа како последица на скршено огледало ?

Дискусија во 'Канта' започната од Smiley29, 7 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Smiley29

  Smiley29 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  На една моја другарка , и се скрши огледало , па сакав да прашам да видам мислења , бидејки многу се вознемири и плачеше ..... па за да можам некако да ја утешам , сакав прво да ве прашам што мислите :( :) [/color]
   
 2. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.092
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.