1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Верувате ли во ХОРОСКОП?

Дискусија во 'Канта' започната од Srce-123, 5 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Srce-123

  Srce-123 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  7
  Верувате ли во се што ќе ви каже хороскопот?Ви се исполнило ли некогаш тоа што го пишува??Што сте во Хороскоп?!?! :talk:
  Јас сум ВАГА и морам да признаам дека не секогаш точно погодува! :!:
  А,исто така сум забележала дека на сите страници на нет не пишува секаде исто... :x
  На пр.
  На една страна пишува едно,а на друга сосем спротивното..XD :rofl:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.445
  Допаѓања:
  58.556
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.