1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Верувате ли во гатачки,хороскоп..?

Дискусија во 'Канта' започната од nate.sweet-girl, 7 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nate.sweet-girl

  nate.sweet-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Јас понекогаш верувам по некогаш не :lol: А вие? :) Сте биле ли некогаш да ви гледаат што ќе ви се случи во иднината?
   
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Темата ќе биде заклучена затоа што постои слична тема:
  Гатање, баење.
   
  На nate.sweet-girl му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.