Верувате ли во судбина?

Дискусија во 'Канта' започната од Iva-Mici, 5 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  231
  Дали верувате дека има нешто што ве натерало да отидете токму тогаш на тоа место за да се запознаете со партнерот?
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
 3. BelaDonna

  BelaDonna Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.