1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Верувате ли во хороскоп?

Дискусија во 'Канта' започната од pamelche, 26 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.310
  Допаѓања:
  16.770
  Дали верувате во хороскоп? Јас искрено верувам..:D И секогаш е така како шо ми пишува :)


  (Се извинувам ако се повторува темава, ако се повротува слободно клуч. Не проверув претходно! :) )
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.