Верувате ли во цагери?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од dushka-07, 2 јули 2011.

 1. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.058
  Допаѓања:
  18.175
  Пол:
  Женски
  Да верувам во случај кога не ме сака и ми доаѓа како тешење
   
 2. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  963
  Допаѓања:
  2.952
  Пол:
  Женски
  Верувам тоа што ми е убав цагер во тој верувам тој што не ми се свиѓа не верувам