1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вечерва и засекогаш (Нора Робертс)

Дискусија во 'Книги' започната од L0ve, 10 јуни 2011.

 1. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  198
  убава љубовна приказна на Нора Робертс, напишана секако во нејзин стил..
  Тој е писател и работи на книга во која има области за кои му треба нејзина помош. Таа е некој од оние 100 вида научници, професори, истражувачи кои се разбираат во некоја определена област.
  (извор sakamknigi.mk)
  Тука е и неговата млада внука, и секако неговата мајка, која е против нивната љубов..
  Каков спој ќе произлезе од сето ова, прочитајте- па заедно да коментираме :D

  [​IMG]
   
  На DeRose му/ѝ се допаѓа ова.
 2. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.878
  Многу е убава книгава, ама премногу :x ...

  ако некој сака ја имам во пц на српски
   
 3. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  880
  Пол:
  Женски
  Ја прочитав за неколку дена, и не сум нешто многу импресионирана.. лесно книгиче онака за релаксирање.. али нема некоја јака содржина.. се е тоа па тоа.. и заплетот е многу слаб според мене..
  али секој со својот вкус :)
   
 4. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Навистина добра книга ја прочитав за 2 дена
   
 5. Rebecca

  Rebecca Активен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  И баш не ме водушеви!
  Крајот ми изгледаше како лоша шпанска серија,заплетот речиси и го немаше.Но сепак ми послужи да си ја убијам досадата :D :D :D
   
 6. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.100
  Имав поголеми очекувања за оваа книга. Ама не бев импресионирана баш,брзо ја прочитав.
   
 7. praski4e

  praski4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  280
  Пол:
  Женски
  Феминки каде можам да ги најдам книгите од Нора Робертс онлајн да ги цитам или да си ги симна со српски превод да не знаете? Лов ке те замолам и мене да ми ја пратиш ако можеш Вечерва и засекогаш многу ти благодарам.