1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вечерна шминка

Дискусија во 'Канта' започната од ana.ubavkata, 23 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ana.ubavkata

  ana.ubavkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  59
  темава ја напраив зашто често пати пред да излезам се мислам каква шминка да ставам,па пробувам па бришам....еве,тука ставајте слики,давајте идеи...
  луѓе,ако има ваква тема,ве молам бришете ја мојава одма
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.906
  Допаѓања:
  65.962
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.