1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вечерно излегување

Дискусија во 'Канта' започната од valentina-m, 23 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. valentina-m

  valentina-m Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  sto mislite za izleguvanjeto navecer sami vo grad na pr. vo nekoja diskoteka ? i dali ste izlegle sami i kako ste si pominale dokolku ste bile ? pozzzzz
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.298
  Пол:
  Женски
  Не не сум излегла. Женските кај нас не смеат сами да излегуваат во град. :wasntme:
  И BTW ова игра да не требаше да биде :^)
   
 3. valentina-m

  valentina-m Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Zosto taka mislis deka ne smeat sami da izleguvaat od koj pricini ?
   
 4. dusenceto

  dusenceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  Јас сум изглегувала но не навечер.Навечер сум излегувала од дома само кога треба да одам до продавницата :D Денски сум излегувала сама пример кај другарка итн.
   
 5. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Темава изгледа требаше да биде на друго место,не во форумски игри :^) |(
   
 6. dusenceto

  dusenceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  Да да .. Исто мислам и јас :?:
   
 7. valentina-m

  valentina-m Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  ok znaci prv pat pisav ovde tema malce slabo se snajdov pa ocigledno deka ja utnav, aj cao
   
 8. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  јас па ќе ја играев :rofl: :rofl: и шо да видам :o оф лелеееее |(
   
 9. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.888
  Допаѓања:
  13.458
  Епа можеше да прочиташ некои правила или да прочиташ дека ова се Форумски ИГРИ а не нешто друго.

  Покрај тоа се однесуваш грубо. :@
   
 10. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Vecerno izleguvanje

  Може да биде во Слободно Време
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.