Вечер одам...

Дискусија во 'Слободно време' започната од irenna, 15 јули 2010.

 1. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.407
  Пол:
  Женски
  Каде вечер?
  Јас најверојатно дома ќе си седам пред тв :)
   
  На Cancer-4 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.204
  Допаѓања:
  5.120
  вечер можеби ќе шетнам низ населба да ме фати воздух.но не е сигурно.Сигурно е дека вечер одам до другата соба пред Тв и повторно назад пред пц
   
 3. violetblue

  violetblue Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  3.546
  Ке одам да се шетам па после може да се гледа некое филмче
   
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
  Во маало. :)
   
 5. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  58
  На пиво фест :P
   
 6. srculka

  srculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  169
  ke odam na festivalot na pivoto se znaeee :rofl:
   
 7. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  71
  Вечер најверојатно со срценцетоо!!! :)
   
 8. BurstBerry

  BurstBerry Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.177
  Вечер одам со милиот на пиво фест :rofl:
   
 9. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  Вечер ќе искачам со дечко ми... :*
   
 10. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.204
  Допаѓања:
  5.120
  вечер одам до центар :)
   
 11. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.911
  И јас :)
   
 12. ma4o4female

  ma4o4female Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  352
  Вечер одам на роденден кај братучедка ми...јејејејеј :lol:
   
 13. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.919
  Пол:
  Женски
  Вечер ќе бидам дома... :|
   
 14. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  Вечер ќе си бидам тука,на феминка :lol:
   
 15. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.243
  Со другарките во центар :)
   
 16. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
  У бољи живот :D
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  И јас исто. Ќе јадам топли пинерли и сладолед и ќе гледам филм.
   
 18. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Вечер одам со другарките! :wasntme:
  Мислам дека ќе биде убав помин!
  Девојки,ако излегувате,убав помин на сите! :*
   
 19. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
  Во Прилеп на ПивоФест :)
   
 20. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.541
  во црна гора 8) изненадување ми направи другарка ми , околу 4 тргнуваме :rock: најубаво ќе бидееее :rofl: