1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вештерки (Hex)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од StefanS, 4 јуни 2012.

 1. StefanS

  StefanS Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  27
  Вештерки (HEX) е хорор серија што ќе почне на сител од утре...после последните вести.
  Што мислити и дали ќе гледате? btw: многу е страшна. :tmi:
   
 2. HappyOne

  HappyOne Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2010
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  77
  Планирам да ја гледам, не сакам хорори ама нешто ме влече да видам за што се работи во серијава. Ако ми остави впечаток првата епизода, ја следам до крај :lol: А и терминов ми е донекаде погоден, вестите претпоставувам кај 1 завршуваат, така да супер :D
   
 3. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  79
  aj malku porano neka ja pustaat :D
   
 4. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  350
  Вчера ја гледав и мн ми се допага серијава.Да признаам малку е страшна,ама мн е убава серијава. :)
   
  На crtanfilm му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  многу ми се допадна серијава.....
   
 6. MandyLane

  MandyLane Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  3.547
  Допаѓања:
  22.560
  Пол:
  Женски
  Ја гледав вчера првата епизода, едвај ја чекав и не ме разочара. Мојот омилен жанр, а и конечно нешто асално на ТВ за пред спиење.
  Ќе си ја гледам редовно, ако нели, сител ја даваат до крај.
   
 7. StefanS

  StefanS Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  27
  Стварно е многу добар флмов :))) ама само 19еп се ;(
   
 8. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  79
  ех ништо :^) јас мислев нешто како она волшебнички ќе е ама ова многу малку што се 19
   
 9. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.461
  Супер серија. Баш ми се допаднаа првите 2 епизоди. Иако е страшна, интересна е за гледање. Едвај чекам вечер 3та епизода. Само да ја даваа Сител порано, подобро ќе беше. Ама тоа е. :)
  Иначе некој ако знае што ќе се случува понатаму ве молам да ме информира во спојлер.
   
  На StefanS му/ѝ се допаѓа ова.
 10. StefanS

  StefanS Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  27
  Епа вака сеа,на Википедиа имаш ама на англиски...на кратко е опишана целата прва сезона...а мислам дека има 6 сезони,ама вкупно се 19 епизоди. Од вечерва Телма ќе стане дух :)
  http://en.wikipedia.org/wiki/Hex_(TV_series)
   
  На TheaEsposito му/ѝ се допаѓа ова.
 11. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.461
  ^ Фала многу. Сега ќе читнам. :)
   
 12. Aries9

  Aries9 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2012
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  43
  Не е до толку страшна :) , малце е creepy.Али супер е за тепање време :)
   
 13. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Загледав на најавата дека ќе ја даваат на тв ама не ја загледав таму.
  А најавата ми го привлече вниманието, па сакав да ја симнам од нет. Ама барав никаде не ми ја наоѓа.
  Ај ако некој ја најде нека постира линк.
   
 14. JenniferLove

  JenniferLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  71
  Убава серија, само штета касно што ја даваат, вчера до пола ја гледав, па уште реклами кога ќе пуштат :devil: , не ја догледав епизодата, не издржав, заспав.
   
 15. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.553
  Пол:
  Женски
  Јас гледав само една епизода од серијава не е страшна серијава може ќе ја гледам понатака :)


  http://thepiratebay.se/torrent/3948592/ ... _1-OnlyMe1
  http://thepiratebay.se/torrent/3948606/ ... _2-OnlyMe1 ;)
   
  На caroline.costa му/ѝ се допаѓа ова.
 16. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  79
  ме нервира онаа духот лезбејка телма ајде нека си оди веке |(
   
 17. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  931
  Ја гледам серијата, многу ми е интересна иако е малку страшна :devil:
   
 18. MandyLane

  MandyLane Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  3.547
  Допаѓања:
  22.560
  Пол:
  Женски
  Глеам на Imdb,
  Кеси глуми во само 8 епизоди, а онаа досаднана Телма, во 18, т.е. во сите. А јас мислев Кеси е главна улога, она ми е омилен лик, кој ќе ја гледа после само грдана Телма. Глупости.
   
 19. m2m2m2

  m2m2m2 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  1.059
  На оваа страна јас ја гледав онлајн:
  www.extracafe.rs
   
 20. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  79
  леле оваа гомнојадачкава телма колку ми е досадна и умре и пак нема спас од неа |(