1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве Молам Помогнете!

Дискусија во 'Канта' започната од CinDereLLa.1, 13 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Сакам да ослабнам неколку килограми за што побрзо време!
  Ве молам дајте ми некои совети!!
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.584
  Допаѓања:
  139.246
  Цел подфорум се вика диети,убаво разгледај го,никој нема магична формула за брзо слабеење,да имаше не ќе постоеше подфорумов.Имаме и тема морална поддршка за сите што сакаат да ослабат,прочитај што пишувале таму девојките.
  Темата е дупла и не поттикнува дискусија.Клуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.