Ве возбудува ли истакнат пенис преку облека?

Дискусија во 'Секс' започната од Antonijaska, 7 април 2021.

 1. Antonijaska

  Antonijaska Активен член

  Се зачлени на:
  7 април 2021
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Мене ми се случи, да ми се појави еден тип на работа на кој му се познава пенисот преку облеката до толку што го приметив од далечина, а во моја близина бев избезумена, мислите и фантазиите сеуште ми се таму. Дали имате вакви ситуации и колку ве возбудува таква појава, дали можете да одолеете да не го набљудувате така скришно?
   
  На theunforgiven, Bradestiot989, LadyC и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.576
  Допаѓања:
  142.789
  Не ме возвудува|(
  Барем анкета да имаше на ваква битна тема, да не се мачиме да типкаме
   
  На Mrs.Styels, Frosty!, MarianaBT и 7 други им се допаѓа ова.
 3. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.328
  Допаѓања:
  18.211
  ,,Машкост". :emo:
  Yeah, пошто цела мужевност се содржи ни мање ни више у курот.
  Шо стереотипи?
   
  На Mrs.Styels, piglet1, темјанушка и 18 други им се допаѓа ова.
 4. Matotheja

  Matotheja Популарен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  951
  Допаѓања:
  8.269
  Пол:
  Женски
  Јас ги набљудувам директно и приметно дур им стане незгодно.
   
  На Bradestiot989, Salome, Izaabella и 11 други им се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  21.943
  Допаѓања:
  174.236
  Не ме возбудува, ама се загледувам... исто како што се загледувам во големи гради или задници.
   
  На hermosa, t.a.m, Осе и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.392
  Допаѓања:
  9.325
  Пол:
  Машки
  Познавам еден што ставал чорап таму, за да го долови тој „визуелен ефект“. Кога му се згазив од смеење, ми кажа дека знае и многу други што правеле така, демек ако можеле жените такви финти да прават, зошто не и мажите.
  Ама, според мене ова е глупост. Подобро е да има мали очекувања, па да биде пријатно изненадена, отколку обратно.
   
  На hermosa, Snowflake97, Skylar и 7 други им се допаѓа ова.
 7. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  7.084
  Допаѓања:
  69.989
  Добро, ти како нај-секс-он-д-форум персон, ќе ми кажеш дека се возбудуваш на визуелен ефект на предница?
  Истото го мислам, и за машки и за женски предници. Па незнам дали ким кардашијан имала влошка или вагинопластика, за така да и изгледа предницата во хеланки|( Не мислам дека прометеј треба да има гаќи (или пелена:smirk:) како статуа, ама не ме интересира ничија предница преку облека.
   
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  21.943
  Допаѓања:
  174.236
  Реков не се возбудувам, ама не гледам проблем во темава
   
 9. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.603
  Допаѓања:
  51.124
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На H.VAGA, piglet1, Rock\m/girl и 42 други им се допаѓа ова.
 10. Dominik

  Dominik Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2021
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  514
  Пол:
  Машки
  Затоа некој цреп се сликал со ролна од бришач за раце во гаштите:rofl:
  Да не е тој:^)
  :rofl::rofl::rofl::rofl:
  Да видам на фемина што ќе кажат може да пробам и со модар патлиџан:rofl::rofl:
   
  На buba4e89, Indiegurl, Tanjamm и 5 други им се допаѓа ова.
 11. Ugly Duckling

  Ugly Duckling Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  13.064
  Пол:
  Женски
  Леле, имавме еден поштар, "долгио" го викаја. Ги креваше тренерките до вратот и се' му се познаваше, машала па имаше и шо (немам ѕирнато жими се'). :rofl::rofl:

  Туку сериозно, оти би зјапале? Јас нејќам некој да ме зјапа. Манијачки е.
   
  На ane.bella, theunforgiven, pikabu5 и 16 други им се допаѓа ова.
 12. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  4.293
  Допаѓања:
  6.063
  Стомак ме заболе од смеење. Во основно класниот имаше можеби едно 20 сантиметри, ама искрено. На човекот му висеше меѓу нозете, и кога ќе седне ден на едната, де на другата страна му зазема положба, и реално иако носеше широки панталони изгледаше скоро како до колена да му е. Одамна е починат, и тогаш беше стар.
   
  На theunforgiven, elimkd, Arjanit2021 и 2 други им се допаѓа ова.
 13. gjoker4e

  gjoker4e Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  3.315
  Допаѓања:
  22.032
  Пол:
  Женски
  Нели треба да му е нагоре нон стоп?
   
 14. Ava.84

  Ava.84 Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 декември 2015
  Пораки:
  2.944
  Допаѓања:
  25.243
  Пол:
  Женски
  Еми стар бил:D
   
  На Роберт 7, pikabu5, tinka-mace и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  17.908
  Допаѓања:
  150.875
  Пол:
  Женски
  Можи не носи гаќи.
   
  На Nigredo Odor и gjoker4e им се допаѓа ова.
 16. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  4.293
  Допаѓања:
  6.063
  Абе не се зезајте, вистина е ова, навистина голем и човекот тогаш беше пред пензија. Одамна е починат. Мајка природа што да прави, да го сече ли?
   
 17. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  5.154
  Пол:
  Женски
  Јас во средно имав професор вака што му се познаваше, и намерно тогаш седнав на прва клупа за да го зјапам, зошто да не плакнење очи што би рекле машките. Не сум дошла до степен да се возбудам ама ми беше убаво да го гледам.
   
  На Bradestiot989 и Arjanit2021 им се допаѓа ова.
 18. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  122.730
  Пол:
  Женски
  Мене манијачки ми е тоа.
   
  На bicycle и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 19. NewMama

  NewMama Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2019
  Пораки:
  454
  Допаѓања:
  916
  Пол:
  Женски
  НЕ. :puke: воопшто не ме возбудува погледот кон пенис. Ме возбудуваат допири, погледи,хемијата од личноста во која сум заљубена во случајов мојот сопруг. Но слика од пенис, или во живо или испакнат над облека ноуп .
   
  На hermosa, Sonchulka, Tanjamm и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  10.006
  Допаѓања:
  114.999
  Пол:
  Женски
  Значи се изнасмеав од срце. :rofl:
  Ме возбудуе једино добар чиз од 7мица. :rofl:
   
  На Glowy, teressa, Tanjamm и 3 други им се допаѓа ова.