Ве молам да донираме за Дарко !

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од bubic.k, 21 август 2019.

 1. bubic.k

  bubic.k Популарен член

  Се зачлени на:
  10 март 2014
  Пораки:
  1.020
  Допаѓања:
  3.775
  Пол:
  Женски
  20190821_153033.jpg
  Мислам дека заедно сплотени можеме да стигнеме до целта !
   
  На GirlLove, Keiner, Fabulouss и 2 други им се допаѓа ова.