1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве молам женскии

Дискусија во 'Канта' започната од Oblache, 28 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Oblache

  Oblache Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Да не знае некоја на колку cm се наоѓа хименот, хитно ми е .
  Фала однапред
   
 2. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Можеше да прашаш во „Интимни прашања и одговори“...не мораше нова тема да отвараш!
  Инаку се наоѓа на почетниот дел на самата вагина!
   
 3. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.017
  Пол:
  Женски
 4. Oblache

  Oblache Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  извинете :(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.