1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве молам за помош ми треба состав за темата : "Од учење до професија"

Дискусија во 'Канта' започната од Krstec19, 9 март 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Krstec19

  Krstec19 Нов член

  Се зачлени на:
  9 март 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Ве молам ако може некој да ми поможе утре правам писмена..:( !
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.