1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве молам за помош

Дискусија во 'Канта' започната од Balerinka, 30 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Balerinka

  Balerinka Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Јас и мојот партнер првиот пат имавме секс со кондом и после неколку пати без кондом..еднаш јас се плашев дека тој свршил во мене но тој ме уверуваше дека не свршил но за секој случај купив норлево. После 5-6 пати секс еднаш за време на сексот почна да ми тече крв како да ми доаѓа и наредниот пат пак исто. Сега веќе една недела градите ме болат и стомакот како што ми е пред менструација а требаше да ми дојде уште на 28ми најкасно а сега е 30. Ве молам за мислење. И дали знаете некоја крема бидејки на еден пријател од мојот партнер му се појавиле такви црвени точки на главата од пенисот. Благодарам однапред :*
   
 2. Angel.girl

  Angel.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  667
  Ах, зошто ви е најлесно да отварате нови теми, наместо да видите дали веќе постое соодветна за вашиот проблем. Повели seks/intimni-prasanja-problemi-i-soveti-t820/, и не не доаѓај до заклучок дека си бремена ако ти доцни 2 дена. Почекај
   
 3. Balerinka

  Balerinka Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Кај виде таму соодветен одговор за целово мое прашање жити се? Таму се се некои за вибрирачки прстени или дали да пробала секс или не.. мене ова ми е многу озбилно и многу се плашам а и за пријателот ми треба одговор дали постои некоја крема за тие црвени брумчиња. поздрав
   
 4. SomeWhere

  SomeWhere Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  Па можеш во таа тема да поставиш било какво прашање во врска со секс,а твоето е баш за во таа тема.
   
 5. Angel.girl

  Angel.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  667
  Леле балеринке јас искрено ти се извинувам шо неможиш да си најдиш соодветна тема за твојот конфузен проблем, еве прашај таму и јас ке ти одговорам! и во знак на моето длабоко извинување пошо не ти ја сфакам дилемата у проблемот еве ти уште една тема :)
  seks/dali-sum-bremena-t424/
   
 6. Balerinka

  Balerinka Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  А зашто ви е толку тешко овде да ми одговорите и да се затвори темава? бог да чува..
   
 7. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.336
  :!: И да брани
  Најпаметно да си го фатиш пријателот за рака и правец гинеколог ;)
   
 8. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  757
  затоа што од такви како тебе што ги мрзе да прелистаат по форумот и отвараат нови теми форумов салата го направивте како полесно ви е отвори нова тема што ке барам ке губам време и не не ни е тешко да ти одговориме ти кажа и славица земи си го демек пријателот и правец на гинеколог имате закачено некоја бактерија кај и да е и тебе ке ти се појаве и да кој и да е модератор ај клуч на темава те молам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.