1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве нервираат ли некои што се умилкуваат?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од stefiy, 15 септември 2012.

 1. stefiy

  stefiy Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2011
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  71
  Темава ја отворивв бидејќи околу мене постојано има некои што се умилкуваат и тоа премногу и ме нервираат :@
   
 2. hotiie

  hotiie Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 септември 2012
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  253
  da mnogu me nerviraat takvi licnosti bidejki znam deka od toa umilkuvanje imaat nekakva korist od mene a jas bidejki sum naivna ke mu pomognam i ke bidam iskoristena vo slucajot :/
   
 3. gogotea

  gogotea Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2012
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  13
  Премногу значи премногу али шо да праиш само биди оштар и малце ке сфатат дека сфакаш зашо е тоа умилкување... :@
   
 4. kettygirl

  kettygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  244
  да премногу затоа и немам такви личности околу себе
   
 5. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Многу ме нервираат. Ме нервираат личности што од прво видување ме бакнуваат и се понашаат со мене како да сме први другарки, ме нервираат кога ми се обраќаат со „срце“, „маче“ и слично. Уште повеќе ме нервираат оние кои се умилкуваат заради некоја корист од мене, а тоа да е толку провидно и извештачено што ми доаѓа да им лепнам у фаца.
   
  На girl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. CoCoGiiiRL

  CoCoGiiiRL Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  701
  Допаѓања:
  3.193
  Пол:
  Женски
  И тоа како ме нервира умилкувајнетоо :devil:
   
 7. Borjana

  Borjana Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2012
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  9
  Најчесто треба да си роден за тоа
   
  На Jule.Sk му/ѝ се допаѓа ова.
 8. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  781
  Не ги поднесувам воопшто. Обично се дистанцирам од вакви личности... :)
   
  На Телетабиска му/ѝ се допаѓа ова.
 9. feminka021

  feminka021 Активен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Ме нервираат и тоа како...уф!
   
 10. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  брат ми е таков -.- многу ги мразам !!!! -.- :@@
   
 11. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
  Ме нервираат и тоа како... :devil:
   
 12. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
  Уффф
  нема нешто што мразам повеќе од тоа !
  најгадни суштества се тие -.-
   
 13. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
  Најмогу
   
 14. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
  Не, си можат си умеат :)
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Alegriaa

  Alegriaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2011
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Уфф, премногу. Имам еден друга имаше слаби оценки се умилкуваше на професорки и сега има високи и поцна на другарка ми нешто па ќе ти докажам дека сум попаметен од тебе. хемицар сум за тебе, нешто иде ли девојче да има 2ки си мислам а тој пред една гоидна какаов беше ЗА СОЖАЛУВАЊЕ а сега . сега така кога ги испровоцира сите Ќе биде ТЕПАЊЕ едно здраво ако треба и на СРЕД ЧАРШИЈА . :!:
   
 16. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.403
  Не ме нервираат.....
  ми се смешни -тие се за жалење
  немаат трошка гордост
  се би сториле само да го добијат она што го сакаат секој неможе да е како нив......
  тие се прави пијавици или подобро кажано
  ЛИГУШИ
   
  На KittyAgnes, Triksy27, GirlLove и 2 други им се допаѓа ова.
 17. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.629
  Допаѓања:
  21.968
  Пол:
  Женски
  Многу.
  А уште повеќе ме нервираат оние кои ги ставаат во групата на умилкувачи и оние луѓе кои се едноставно...учтиви...

  Не им текнува дека можеби си таков/ва бидејќи си учтив/а и имаш добро домашно воспитување, за разлика од нив. :@
   
  На Triksy27 и mackica1 им се допаѓа ова.
 18. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
  И тоа како, некои кокошки што ти се упикуваат за да те искористат, ама не им паѓам, само да ги игнорираш заслужуваат :@
   
 19. lavce1359

  lavce1359 Активен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  16
  Тие што се умилкуваат обично се и дволични!! :) :)
   
  На CoCoGiiiRL му/ѝ се допаѓа ова.
 20. kettygirl

  kettygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  244
  Уффффффффффф и тоа како ме нервираат :devil: :devil: