1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве привлекува младо оженет комсија?

Дискусија во 'Канта' започната од innamylove, 18 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  226
  Имам мал проблем....имам дечко али имам и некои фантазии за комсијата кој е женет има деца не е мн стар околу 30 години ама ме привлекува....дали е тоа до мене или е нормално? :rofl:
   
 2. izaaaaa

  izaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  46
  Значи девојко не е нормално да те привлекува женет човек и така си имаш дечко седи си мирна со газот оти викаат седи мадро да не носиш модро :^)
   
 3. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  а зошто отворате олку глупави теми? :)
   
  На mysterious, calliope и the.one им се допаѓа ова.
 4. Panicarka

  Panicarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2011
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  19
  Абе за гледање ..подгледнувај си го....ама арно ти кажаа....седи си мадро на газот..си имаш дечко...оти после тешко можи да биди ;)
   
 5. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  226
  ако не ти се допаѓа заобиколија темава :)
   
 6. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  Тешко е да се заобиколи, паѓа во очи многу :) поздрав
   
  На simoncelicius му/ѝ се допаѓа ова.
 7. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  3.535
  Допаѓања:
  7.792
  Пол:
  Женски
  е добро де не е лошо ако само си фантазираш :D и не е некој проблем ова се дури не стане нешо повеќе од фантазирање ;)
   
 8. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  226
  хахаха нема да постане ама сепак фантазијата е присутна :D :D
   
 9. Sparks

  Sparks Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  896
  Допаѓања:
  3.194
  Неееееееее, мене ме привлекува комсија како комсијата од играта комсија, келав и влакнест и сакам да му ја растурам куката и да го нервирам.
  :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

  Moзис и ти да си ја пустис играва
  [​IMG]

  :inlove: :inlove: :inlove:
   
 10. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  3.535
  Допаѓања:
  7.792
  Пол:
  Женски
  спаркс добар совет даде ако бидам во ваква ситуација ке си се тешам барем со овој хах
   
 11. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  3.535
  Допаѓања:
  7.792
  Пол:
  Женски
  епа тогаш нема место за грижа ;)
   
 12. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Аааа спаркс рака ти пуштам човече....

  Инаку, не е нормално. Тоа е тешко заболување на мозокот и по одреден период нема да можеш на ништо да мислиш освен на КОМСИЈАТА и дури и на дечко ти ќе му признаеш. Дури има случаи кога и комсијата е хипнотизиран од тоа твое мислење на него и тој почнува да ја заборава зената и да гледа само во тебе.
  Трагичното е што меѓу вас нема да има никогаш ништо, само ќе си се гледате...

  И ај не тупете со вакви глупи теми. Пишете во љубовни проблеми и совети, или како и да се викаше темата и готово.
  Фала, чао, пријатно!!
   
 13. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Мене ме привлекува старо оженет комСија... :worried: :worried: :worried: Ќе да не е нормално! :lol:
   
 14. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  МЕНЕ еден средновековен комшија. Секси ми е. Живее до мене. Има жена, деца оженети. Ми се допаѓа стварно многуууууу. Што да правам, совет?!

  хахахах НОРМАЛНО ЛИ Е? :rofl:
   
 15. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Жими се ме привлекуваат мажи постари од 50 години, мајке ми! Не е нормално! :drunk:
  :lol: :lol: :lol:
   
 16. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  Не, не. Не е нормално жими се ич. Ама што да правиме... СТРАШНО ме привлекува. Срцка е :inlove: :inlove: :inlove: :D :D
   
 17. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  јас му се пуштам! :geek: -Вака му правам...
   
  На stilas7 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  Мене ми е срам. А што ако не ми врати со веѓите?! :(
   
 19. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Ќе ти врати верувај! И тие се перверзни... Не срами се.. ! ;) :geek: :geek: :geek:
   
 20. softqueen

  softqueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 август 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  123
  Средновековен или средовечен? Ти да не патуваш низ времето ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.