1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вибратор Durex :)

Дискусија во 'Канта' започната од newring86, 4 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  девојки, го видовте вибраторот на дурекс во супермаркетите? :lol:
  си го приушти некоја од вас тоа задоволство?
   
  На Бела Луна му/ѝ се допаѓа ова.
 2. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  6.311
  Не би требало клуч на темава? :?:
   
  На FortuneTeller.xD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ashling

  Ashling Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.577
  Не,си имам веќе еден од Валијант.
  Врши работа :)
   
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.