1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Видео Камера

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Snow-Queen, 13 февруари 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Јас ја имам оваа видео камера, т.е. ја добив од дечко ми за матура, ептен ме израдува, не очекував таков подарок.
  [​IMG]
  Искрено многу сум задоволна, убава слика вади, за секојдневни снимки,прошетки,веселби,одмор...сосема доволно.
  Сигурно не ми треба којзнаекаква,нема да снимам филм.
  Со 4GB снима 1:30min.
  Но бидејќи ми се скрши картизата, сега планирам од 8GB да земам.

  Каква камера имате вие, и како сте задоволни?
   
 2. awee

  awee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  117
  Јас сеуште немам никаква камера ама собирам пари да си купам!! :D
   
 3. booba

  booba Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2011
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  226
  Многу сум задоволна,добри слики вади.
  Само, дали некој знае од кај можам да купам полнач за бетериите? :)
   

  Прикачени фајлови:

  • 2475415_big.jpg
   2475415_big.jpg
   Големина на фајлот:
   16,6 KB
   Прегледи:
   92
 4. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.374
  Допаѓања:
  9.310
  Пол:
  Женски
  Да јас имам камери и се гледам што сум правела како мала ме снимале а инаку не знам каква е и што е ама можам да ви кажам на тие што имате деца обавезно купете да се гледаат кога ќе пораснат да имаат убави спомени како јас сега :) :inlove::inlove:
   
 5. maca cvet

  maca cvet Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2014
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  nemam seuste treba da si kupam ama mi falat uste pari
   
 6. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.712
  Пол:
  Женски
  Имав Каnon, бепе професионална, ама не ја користев често и ја дадов.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.