1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Видливи капилари и вени

Дискусија во 'Тело' започната од diamonds.in.the.sky, 10 јули 2016.

 1. diamonds.in.the.sky

  diamonds.in.the.sky Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  217
  Допаѓања:
  195
  Девојки, барав тема од овој тип, ама не ја најдов па ете решив да отворам нова :wasntme:
  Значи вака.. имам 21 година и веќе забележувам дека во задниот дел на потколеницата ми се појавуваат испукани капилари и вени.. Инаку, имам наследни предиспозиции за тоа, но навистина не ми се допаѓа како изгледа, а и млада сум па не сакам уште сега да посегнам по ласерски третмани. :shake:
  Дали некој од вас има искуство со некои природни лекови или пак креми, дали нешто покажало резултат?
  Однапред благодарам феминки :D