1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Видливост на бременоста

Дискусија во 'Бременост' започната од Plavuska.inaci, 11 октомври 2010.

 1. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  Од 20 недела почна веќе поубаво да се приметува стомачето, особено во тесна облека :inlove:
   
  На Happyinlove му/ѝ се допаѓа ова.
 2. lackygirl

  lackygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  6.163
  Допаѓања:
  21.180
  Пол:
  Женски
  Мене 7ми месец почна убаво да ми се познава ;)
   
  На thelittle17 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Adeline

  Adeline Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2015
  Пораки:
  1.914
  Допаѓања:
  4.593
  Пол:
  Женски
  Јас сум 20 нед. и баш убаво се познава:)
   
 4. Happyinlove

  Happyinlove Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  2.871
  Допаѓања:
  10.834
  Пол:
  Женски
  Од 20 недела почна убаво да се познава :)
   
 5. RAK91

  RAK91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2019
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  2.559
  Пол:
  Женски
  Мене почна да ми се познава во 12та недела иако сум слабичка со 53кг. Преку ноќ ми рипна :) Прво мислев дека претерувам со храна или е подуеност.
   
  На Butterfly1107 и elimkd им се допаѓа ова.
 6. Nina1985

  Nina1985 Активен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2019
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  222
  So sin mi bev trudna na 21godina i imav ogromen stomak ama i bev popravena +26kg,sega na 34god sum +13kg veke sum 36ta nedela a stomak imam ko za 7mi mesec ,ama deka sme sega zenski pa mora da sme zgodni...Haha
   
  На koritsaki, Packka, elimkd и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Bonnie Top

  Bonnie Top Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  570
  Пол:
  Женски
  Јас прва бременост, почна стомачето да ми се забележува некаде во 13-14 та недела. А дури во 27 ма кога отидов на преглед др вели е те така стомак да се види дека си трудна :)
   
  На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
 8. strelkata

  strelkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  769
  Мене ми беше подуен од 7ма недела :inlove::D