1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вие двајца и вибратор

Дискусија во 'Секс' започната од newring86, 29 мај 2013.

 1. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  677
  Допаѓања:
  866
  Што мислисте за оваа комбинација? :lol: Ја практикувате?
   
  На MarioCasas, diskreten32, Desi1991k и 3 други им се допаѓа ова.
 2. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  230
  Не сум пробала, но некако ме влече по малце.. не за стално, ама некогаш кога сум преморена и не ми е до водење баш љубов, а сакам да се издушам зошто да не :lol:
   
  На Mileivanov и A.27 им се допаѓа ова.
 3. Paris38

  Paris38 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  67
  цело време наговарам за тој вибратор ама никако да го купиме :)
   
  На A.27, Ekstaza, Neodlucna и 3 други им се допаѓа ова.
 4. ivannax

  ivannax Активен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  39
  welcome to the club :D
   
  На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.317
  Пол:
  Женски
  Не сме пробале, ниту планираме да пробаме.
   
  На twilight123 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  34
  мислите ли вие девојките дека ќе се сложи девојка ми ако и кажам да и купам вибарот ?
   
 7. ivannax

  ivannax Активен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  39
  Ako nema nekoi predrasudi i ako ne e od onie devojki od poodminato vreme jas mislam deka ke se soglasi :D Vprocem 21vek sme aloooo... vibratorot e izmislen kojznae pred kolku vekovi samo kaj nas znaes takov e narodot da ne recam zaostanat malku koga se zboruva na tema seks.
   
  На Mileivanov, A.27 и Tomka им се допаѓа ова.
 8. azitromycin

  azitromycin Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  И ја мислам дека да ти го одбие подарокот :D
   
 9. Irrepleceable

  Irrepleceable Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.054
  Допаѓања:
  1.354
  А колку чини? :D
   
 10. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.852
  Допаѓања:
  741
  мислам дека ке негодува од почеток али после ке си легне на брашното не од друго туку од страм
   
  На A.27 и Festim им се допаѓа ова.
 11. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  34
  se e vo red so toa da e izmislen odamna a i ona koristi sigurno toa ne e tajna tuku ja da i kupam pa da koristime koga ke imame seks toa e mislenjeto dali ke prifati
   
 12. Male4kaE

  Male4kaE Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2013
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  Мислам дека ќе прифати :D кажи и само, душо имам изненадување и веднаш ќе се согласи :rofl: :rofl: :rofl:
   
 13. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  34
  mnogu si sigurna hehe od kaj znaes deka bas ke prifati :)
   
 14. Paris38

  Paris38 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  67
  хахах пред некој ден тргнавме кон секси шоп и се предомисливме на сред пат и се вративме.... :lol: :$
   
 15. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  173
  Прво предложив како на зафрканција...после кажав дека не се шалам...па реков дека многу сакам да пробам! Неговиот одговор во сите три случаи беше „Што ќе ти е?“ :P
   
  На t.a.m, A.27, zalosna и 2 други им се допаѓа ова.
 16. buffalo

  buffalo Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2015
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Машки
  Одлично секс помагало што ќе ви го подобри сексуалниот живот а впрочем мислам дека сите жени сакаат да пробат а кој пробал не се кае бар јас така мислам :)
   
  На t.a.m, A.27, Chiwawa1208 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. konecno

  konecno Нов член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  23
  Пол:
  Женски
  Vibratorot mi e omilena igracka. Si odbrav posakuvana golemina, debelina, forma... i go koristam i so partnerot i bez nego
   
  На t.a.m, Milanrob, veli4ekate и 8 други им се допаѓа ова.
 18. Chiwawa1208

  Chiwawa1208 Активен член

  Се зачлени на:
  29 март 2013
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  49


  И купивте ли конечно?:^) Ако уште ти е неисполнета желбата, купи си сама нешо ситно, викни го на кај тебе нормално ако си сама и изненади го ! Да видиш како ке смени мислење кога ке види колку секси изгледаш кога го користиш ! :D Барем јас така мислам,тоа мене ми успева стално, а освен тоа многу од машките ги обожаваат баш тие порно филмови од категорија Masturbating,а да ги прашаш ни сами незнаат да кажат зошто,поготово ако не можете да се погодите на темава и не зборите за тоа толку многу. Пробај,ке видиш ;) Уствари можеш и да почнеш со заедничко гледање на порно од таа категорија,па да тргне работава :D
   
  На A.27, Ekstaza, baba Rada и 3 други им се допаѓа ова.
 19. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.134
  Допаѓања:
  56.894
  Пол:
  Женски
  Мене оваа комбинација ми е тотално глупава.
   
 20. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.505
  Пол:
  Женски
  Ова душо моја ти е најпаметна и долгорочна комбинација за добар и секогаш успешен секс.Кога жените не би се срамеле и би си имале секоја по дома еден вибро,верувај дека ке намали бројот на разводи и на брачни неверства.
   
  На t.a.m, A.27, gjoker4e и 5 други им се допаѓа ова.