1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вие и родителите(проблеми совети..)

Дискусија во 'Канта' започната од stefigirl, 5 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  124
  Здраво ја отворив оваа тема зошто ко шо глеав нема ПС. ако има директ у канта :)
  Па ајде да си ги кажеме своите маки проблеми и да поделиме по некој совет :wasntme:
   
 2. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  124
  Ајдее одговории!
   
 3. belieber

  belieber Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  642
  psihologija/soveti-t9146/ еве тема каде што може да бараме секакви совети, мислам дека нема потреба од оваа
   
 4. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  124
  добро но таа таме е само за совети а оваа е за проблеми случки и за секакви работи помегу вас и родителите па ајде давајте одговори
   
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи постојат слични.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.