Вие сте антиталент за?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Gargamel, 15 мај 2011.

 1. Liu

  Liu Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  1.217
  Пол:
  Женски
  За готвење, а исто и од математика појма си немам :D
   
  На La.loca и Cinderfakinrella им се допаѓа ова.
 2. AnastasiaWinter

  AnastasiaWinter Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2017
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  2.148
  Пол:
  Женски
  1. пеење (во катастрофични размери :x)
  2. цртање (на ниво на дете од основно :tmi:)
   
 3. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  1.201
  Допаѓања:
  1.634
  Пол:
  Женски
  1. matematika - edvaj tablicata mnozenje ja nauciv
  2. crtanje - ko prvace
   
 4. plavooka lavica

  plavooka lavica Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2017
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  125
  Пол:
  Женски
  за цртање хаха
   
 5. Samomarija.056

  Samomarija.056 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2016
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Женски
  Правење палачинки хахах :*:D
   
 6. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  2.874
  Допаѓања:
  29.012
  Пол:
  Женски
  Математика и логика, стално одпосле ми текнува
   
 7. Matea Ballerina

  Matea Ballerina Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2018
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  505
  Пол:
  Женски
  Цртање и пеење
   
 8. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.384
  Допаѓања:
  28.901
  Пол:
  Женски
  Антиталентот за музика, цртање и математика не го доживувам како хендикеп.
  И да имав талент не се пронаоѓам во тие области.
   
  На prominent му/ѝ се допаѓа ова.
 9. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.461
  Допаѓања:
  42.446
  Баш за овие три нешта што ги наброја @poenta :lol:
   
  На poenta му/ѝ се допаѓа ова.
 10. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.989
  Допаѓања:
  34.056
  Пол:
  Женски
  Математика.
  Како кинески јазик ми е. :tmi:
   
  На La.loca му/ѝ се допаѓа ова.
 11. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.941
  Пол:
  Машки
  Техничко цртање- бев, сум и ќе си останам антиталент. :)
   
 12. Ivan4e04

  Ivan4e04 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2014
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  5.833
  Пол:
  Женски
  Пеење :D
   
 13. Pinkgirl.22

  Pinkgirl.22 Активен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2017
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
 14. littleflower

  littleflower Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  672
  Допаѓања:
  1.415
  Готвење. Ни триста Модерни садови, рeцепти, туторијали не помагаат. :)
   
  На Mari* и La.loca им се допаѓа ова.
 15. flowergirl567

  flowergirl567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2017
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Штом запеам сите кукаат уши.Така да за пеење.А и за цртање не ме бива многу.:)
  :lol:
   
 16. Katty52

  Katty52 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2017
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  263
  Пол:
  Женски
 17. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  512
  Пол:
  Женски
  Цртање и пеење.
   
 18. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  7.770
  Пол:
  Женски
  Исто.
   
 19. honest girl

  honest girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2015
  Пораки:
  444
  Допаѓања:
  1.652
  Пол:
  Женски
  А да си кажам за што сум талент пошо вака на време ќе изгубам. :sweat:
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 20. blueberry23

  blueberry23 Активен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2018
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски