Вие сте антиталент за?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Gargamel, 15 мај 2011.

 1. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.858
  Допаѓања:
  31.907
  Пол:
  Женски
  Пеење и математика.
  Бајагити сум се посрамотила на часови. :wasntme: (facepalm) :| :rofl:
   
 2. Ygritte

  Ygritte Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2015
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  13.219
  Пол:
  Женски
  Антиталент за уметност: цртање, пеење, свирење инструмент, украсување, декорација на торта ...
   
 3. whitepearl

  whitepearl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  ooo Matematika,strasno i toa
   
 4. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.431
  Допаѓања:
  53.756
  Пеење и спортови со топка. А баш би сакала да ме бива за овие работи!
   
  На Bozica1980 и Dadusicka им се допаѓа ова.
 5. Peperutce1115

  Peperutce1115 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2014
  Пораки:
  1.607
  Допаѓања:
  17.142
 6. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.550
  Допаѓања:
  3.083
  Пол:
  Женски
  Baranje decko
   
 7. Водолија

  Водолија Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2015
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  102
  Пол:
  Женски
  Отклучување закллучување други врати освен мојата дома ;(:D
   
 8. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.318
  Допаѓања:
  53.401
  Пол:
  Женски
  Пеење, играње...
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 9. blueberry23

  blueberry23 Активен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2018
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  Ориентација. Сега да појдам негде ќе се изгубам.
   
 10. Dashing:)

  Dashing:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2017
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  471
  Пол:
  Женски
  Готвење- секој пат кога ќе се обидам да зготвам нешто со една тава минус сме дома, нешто мора да ми се залепи за тавата:worried:
   
 11. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.204
  Допаѓања:
  7.837
  Пол:
  Женски
  Пеење.
   
 12. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.155
  Пол:
  Женски
  Спорт со топка. Толку многу мразам топки што тие ме сакаат како магнет, да ти е страв да поминеш покрај игралиште да не те полупи некоја залетана топка :D

  Пеење. Пуста желба за пеење а врекам како Карлеуша.

  Играње. Јок бурда, никакво играње дури ни лесен танц.
   
 13. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  5.436
  Допаѓања:
  106.768
  Пол:
  Женски
  1.Секој спорт.
  Дури и пешачење:)
  2. Цртање
   
 14. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.474
  Допаѓања:
  44.523
  Пол:
  Машки
  Антиталент за цртање, најголем:|
   
 15. 'japan

  'japan Активен член

  Се зачлени на:
  9 април 2018
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  За се
   
 16. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  62.649
  Пол:
  Машки
  Фудбал
  Цртање
  Пеење
  Играње
  Математика
   
  На A_star му/ѝ се допаѓа ова.
 17. A_star

  A_star Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  1.584
  Пол:
  Женски
  Пеење
  Цртање
  Математика
  Физика
  Хемија
   
 18. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  1.850
  Пол:
  Машки
  За играње на забавноТО по свадби,се чувствувам како поплава да ме исфрлила и никако не можам да се прилагодам.
   
  На afrodita94 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. irrelevant

  irrelevant Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  641
  Допаѓања:
  7.170
  Пеење дефинитивно, еднаш се снимав да видам како звучам, ептен срам ме изеде кога слушав.
  Смешно и бизарно, ама за пудинг правење сум ептен антиталент, а се запнав сто пати да направам. Катастрофи со светски размери. Прво го загорев тенџерето, смрдеше дома 3 дена на прднато, после сол ставив место шеќер и за малер убаво испадна, ама кога пробав, и сега ми се повраќа кога ќе се сетам на вкусот. Следниот пат со олкави грутки излезе и сите пати фамозниот мој пудинг ала катастрофа, завршил во канта :(
   
 20. smile:)

  smile:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2019
  Пораки:
  675
  Допаѓања:
  2.009
  Пол:
  Женски
  За одбојка