Вие сте антиталент за?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Gargamel, 15 мај 2011.

 1. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.239
  Допаѓања:
  8.108
  Пол:
  Женски
  За англиски јазик
   
  На Kjutche му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Rock\m/girl

  Rock\m/girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2016
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  92
  Пол:
  Женски
 3. jasbi

  jasbi Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  751
  Допаѓања:
  6.384
  Пол:
  Женски
  Plivanje :headbang:
   
 4. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  1.828
  Пол:
  Женски
  Пеење, математика, цртање, танцување, возење.
   
  На Dadusicka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  740
  Допаѓања:
  2.095
  Пол:
  Женски
  За возење ролери,за шпаги и такви чуда :x,за готвење.Некогаш сум многу чудна при запознавање со нови луѓе,како да не знам да сврзам неколку зборови и исто не знам како на вистински начин да ја изразам моменталната состојба во која сум ниту пак да ги дефинирам чувствата.
   
  На shz и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 6. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  576
  Допаѓања:
  11.681
  Пол:
  Женски
  За спорт. :lol:
   
 7. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.377
  Допаѓања:
  19.339
  Пол:
  Женски
  За пеење и за математика (facepalm)
   
 8. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  520
  Допаѓања:
  1.170
  Пол:
  Женски
  За математка и за вежбање.
   
 9. Tokyo.

  Tokyo. Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2019
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  1.965
  Пол:
  Машки
 10. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  5.141
  Допаѓања:
  41.686
  Пол:
  Женски
  Пеење.
   
  На SummerGirl, prominent и eliesaab им се допаѓа ова.
 11. Nightwish11

  Nightwish11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  804
  Пол:
  Женски
  Za sport (facepalm)
   
  На SummerGirl и Summer16 им се допаѓа ова.
 12. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  520
  Допаѓања:
  1.170
  Пол:
  Женски
  И јас сум за тоа, а ете не ми текна да го пишам хаха
   
  На Nightwish11 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. irrelevant

  irrelevant Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  641
  Допаѓања:
  7.170
  Дефинитивно за пеење, еднаш случајно се слушнав како си потпевнувам додека некој си снимал нешто друго и звучев како прдеж. Толку многу се засрамив пред себеси и од тој ден кога си потпевнувам на песна само отворам уста без да пуштам глас :D
   
  На LivingGlam му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Ladyy*

  Ladyy* Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  468
  Пол:
  Женски
  Пливање (facepalm)(facepalm)
   
 15. Bezobraznata

  Bezobraznata Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2020
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Јас сум на цртање или пак боење во училиште ликовно се си имав 3ка ама и тоа со протекции е таа 3ка иначе сум чиста 0:| и за некои спортови само да не почнам да играм фудбал јас како што се плашам од фудбалските топките (facepalm)