Виза за Индија

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Zlaten, 8 септември 2016.

 1. Zlaten

  Zlaten Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Бидејќи нема Индијска амбасада во Македонија, дали знаете како најлесно би се извадило виза за Индија?

  Можеби проблем би било тоа што треба да извадиме и јас и жена ми, но жена ми е од Русија, а живееме во Македонија.