1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Виза за Кувајт

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од MostSweetGirl, 28 ноември 2017.

 1. MostSweetGirl

  MostSweetGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2016
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки. Сакам да извадам виза за кувајт меѓутоа во македонија нема кувајтска амбасада ме интересира дали има начин да се извади виза преку туристичка агенција. Ве молам за одговор кој знае итно е